fotbalový klub Křižanovice novinky

Muži A : TJ Bohdalice A - FKK A 6 : 1 (3 : 0)

Branky - 1.a 3.Pospíšil Jan, 37. a 75.Holásek Leoš, 69.Pacula Petr, 88.Jašíček Michal - 86.Ondráček Tomáš.
Bohdalice - Plchut P. - Novotný T., Pacula P., Jašíček M., Vaculčík R. - Pospíšil J., Sádlík T., Podaný L., Usnul B. - Pacejka J., Holásek L.
Střídání hokejové - Kavečka L., Tha Thawing Royal Cung, Petko F.
Trenér - Kolečkář Jaroslav.
Křižanovice - Klimčík P. - Olša M., Nečas L., Fürst T., Svoboda T. - Minks L., Harper K., Kroupa J., Ragas M. - Ondráček T., Dočekal L.
Střídání hokejové - Chalupa J., Jež Z.
Chyběli - Brožina J. ml., Brožina V., Maláč J., Polach M., Skokan T., Zeman Z., Židlík V.
Trenér - Krátký Petr st.
Rozhodčí - Novotný Roman - Horváth Ladislav, Stříž Jan.
V sobotu 15.října jsme zajížděli na hřiště Bohdalic.
Zápas ještě ani pořádně nezačal a už jsme prohrávali o dvě branky. Hned v 1.minutě dlouhý aut do naší šestnáctky a Jan Pospíšil dostává domácí po našem nedůrazu ze skrumáže do vedení - 1 : 0. O dvě minuty později totožná situace ze stejného místa a stejný hráč dává na vlas stejnou druhou branku - 2 : 0. Domácí se lepší začátek nemohli přát. Naopak my jsme byli jako opaření. Na branku Bohdalic jsme vystřelii až po dvaceti minutách, když ránu Tomáše Ondráčka vytáhl na roh brankář domácích. Ve 37.minutě si na míč za naši obranu naběhl Leoš Holásek a trefuje přesně - 3 : 0. Po prvním poločase bylo prakticky po zápase.
Do druhé půle jsme vstoupili lépe, ale do tutovky se ne a ne dostat. Až po prudké přihrávce Tomáše Ondráčka netrefil míč metr před brankou Jirka Chalupa. Na druhé straně šel z boku sám Petr Pacula a nezaváhal - 4 : 0. V jasné šanci byl po propadlém rohu Tomáš Fürst, ale míč netrefil. V 75.minutě dává svoji druhou branku opět po našem nedůrazu Leoš Holásek - 5 : 0. V 86.minutě je ve vápně faulovaný Tomáš Ondráček a sám z penalty snižuje - 5 : 1. Prakticky po rozehrávce faulujeme za polovinou hřiště a nakopnutý míč v 88.minutě do našeho vápna, uklízí do branky bez povšimnutí našich hráčů hlavou Michal Jašíček - 6 : 1. Po brance nás vysvobozuje konečný hvizd hlavního rozhodčího.
Vysoké vítězství Bohdalic je zcela zasloužené a nebýt vynikajícího výkonu Petra Klimčíka, tak to mohlo pro nás dopadnout daleko hůře. Domácí nás předčili hlavně důrazem v osobních soubojích a nasazením. Náš profesorský výkon na body stačit v žádném případě nemohl. V dalších zápasech se musíme zlepšit ve všech činnostech.
Fotky z utkání jsou ve fotogalerii.

neděle 16.10.2016 | FK Křižanovice
0 komentářů | reagovat
jméno:
email:

Diskuze je moderovaná. Nevhodné příspěvky budou mazány. Administrátor si vyhrazuje právo příspěvky smazat pokud:

  • odporují právnímu řádu ČR nebo dobrým mravům
  • jsou útočné: napadají ostatní uživatele, naboženství či životní styl
  • obsahují reklamu (inzerce, odkazy na jiné weby za účelem obohacení)
  • nevztahují přímo k danému tématu diskuze
  • jsou nesmyslné (neadekvátní text, nesmyslné znaky apod.)

kalendář duben 2021

V tomto měsíci se už
žádné akce nekonají,
navštivete kalendář akcí

nové fotogalerie

© 2010 FK Křižanovice
Všechna práva vyhrazena.
web&cms: nycor